Нд, 26-05-2019, 15:57
Вітаю Вас Гость
Головна | Реєстрація | Вхід
Хмельницька Крайова Організація ВУЛТ
Головна » Статті » Новини

ІІІ науково-практична конференція «Морально-етичні, правові та психологічні аспекти роботи лікаря»
Хмельницька Крайова Організація Всеукраїнського Лікарського Товариства, Хмельницький університет управління та права, ГО «Лікарський клуб імені Степана Руданського» і Міжнародний благодійний фонд "ОМНІ-мережа для дітей" запрошують Вас з нагоди Міжнародного дня лікаря взяти участь у роботі ІІІ науково-практичної конференції «Морально-етичні, правові та психологічні аспекти роботи лікаря».
Конференція відбудеться 03 жовтня 2015 року в актовій залі Хмельницького університету управління та права за адресою м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану (колишня Театральна), 8. Початок о 10-30. Вхід вільний.

Подані тези доповідей з проґрамних питань будуть опубліковані. Тези подаються в електронному варіанті на ел. адресу KhmKO_VULT@email.ua.
ПРИЙОМ ТЕЗ ПРОДОВЖЕНО ДО 20 ВЕРЕСНЯ 2014 РОКУ!
Вимоги до тез:
- формат RTF для Microsoft Word для Windows версії 7.0 чи нижче;
- вирівнювання тексту по ширині сторінки з відступом від лівого краю ― 1,25 см; поля: верхнє, нижнє, праве ― 2 см та ліве ― 3 см; шрифт: Times New Roman, розмір шрифту (кегль) ― 14, міжстроковий інтервал ― 1,5;
- абзац робиться не пробілами (space) чи табуляцією (Tab), а лише функцією: ''ФОРМАТ / АБЗАЦ / ОТСТУП / СЛЕВА / Первая строка'';
- в електронному варіанті матеріалу не повинно бути переносу слів та макросів;
- ілюстрації, малюнки, фотокартки скануються з роздільною здатністю 300 точок на дюйм (масштаб 1:1, а при зменшенні масштабу пропорційно збільшується роздільна здатність), зберігаються у файлі формату TIF чи JPG.

Після закінчення конференції о 19-00 запрошуємо учасників на традиційні «Подільські лікарські вечорниці» в кафе «Театральне» за адресою м. Хмельницький, вул. Соборна, 56. Форма одягу ― національне вбрання. Вхідне запрошення ― 300 грн., для членів ВУЛТ ― 280 грн. Кількість місць обмежена розміром залу ресторану, тому просимо зголошуватись, а також повідомити про необхідність бронювання місця в готелі «Енеїда» до 27 вересня.
Контакти: тел. +38-093-675-17-98
e-mail: KhmKO_VULT@email.ua
Категорія: Новини | Додав: Orij (01-09-2015)
Переглядів: 273 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright FireTur © 2019